Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 15. December 2019 | meniny má Ivica

Monitorujeme 1662 informačných zdrojov

Kauza zariadenia pre seniorov Iris: Pokračuje proces s falošným lekárom

15.12.2019 11:32 BRATISLAVA - Pred Okresným súdom Bratislava I bude v utorok pokračovať hlavné pojednávanie v kauze zariadenia pre seniorov Iris, kde figurujú obžalovaný Ivan B. a Vanessa P. - falošný lekár a zdravotná sestra.

Vyšetrovateľ NAKA vzniesol obvinenie voči Martinovi Daňovi a Rudolfovi Vaskému

15.12.2019 11:32 BRATISLAVA – Youtuberi Martin Daňo a Rudolf Vasky čelia obvineniu za opakujúci sa pokračovací prečin výtržníctva spáchaný formou spolupáchateľstva a závažnejším spôsobom konania na viacerých osobách.

Aj keby sa maďarské strany dohodli, podľa Mózesa by im to nezaručilo úspech

15.12.2019 11:32 BRATISLAVA - Aj keby sa maďarské politické strany dohodli na spolupráci, nezaručilo by im to úspech vo voľbách. Reagoval predseda Maďarskej komunitnej spolupatričnosti Szabolcs Mózes na posledné predvolebné prieskumy.

Murdochovy mlyn - národná kultúrna pamiatka v Dechticiach

15.12.2019 11:32 Keď ešte neboli medzi pozemkami postavené ploty a ľudia mali k sebe bližšie, zvykli si Dechtičania skracovať svoju cestu za prácou na polia aj cez dvor Mudrochovho mlyna. Nejeden z nich sa pristavil na kus reči, a tak sa mlyn postupne stal akýmsi komunikačným centrom tejto obce pri Trnave. Po desaťročiach chátrania mu chce jeho súčasný majiteľ Karol Závodský takéto postavenie prinavrátiť. S mlynom má veľké plány.

Dobrá správa pre vodičov: Cesty sú zjazdné, pozor na vyššie položené úseky

15.12.2019 11:32 BRATISLAVA - Diaľnice a ostatné sledované cesty na Slovensku sú dnes zjazdné, vodiči však musia na viacerých horských priechodoch počítať s vrstvou snehu do troch a miestami do piatich centimetrov. Na svojej webovej stránke o tom dnes ráno informovala Slovenská správa ciest. Varovala tiež pred poľadovicou na Záhorí, pri Martine a v Rajeckej doline.

Horskí záchranári varujú: V najvyšších polohách Tatier hrozí lavínové nebezpečenstvo

15.12.2019 10:02 BRATISLAVA - V najvyšších polohách Vysokých a Nízkych Tatier naďalej platí mierne lavínové nebezpečenstvo, teda druhý stupeň na päťdielnej stupnici. Informovala o tom dnes Horská záchranná služba . V nižších a stredných polohách týchto pohorí a taktiež v Západných Tatrách, Malej a Veľkej Fatre horskí záchranári očakávajú malé lavínové nebezpečenstvo, teda prvý stupeň. V sobotu prišiel o život pri páde lavíny v Nízkych Tatrách neďaleko Chopka mladý lyžiar.

Povodne na Liptove vyústili do ekologickej katastrofy! Do Liptovskej Mary a obcí sa dostali jedy

15.12.2019 10:02 LIPTOV – Novembrové dažde na Liptove si vypýtali svoju daň. Voda zaplavila banské odkalisko po tom, ako v obci Dúbrava došlo k vybreženiu tamojšieho potoka. Jedovaté kaly putujú do najväčšej vodnej nádrži na Slovensku, do Liptovskej Mary. Výsledky rozborov sú alarmujúce.

Cesty sú zjazdné: Vo vyššie položených úsekoch môže byť sneh

15.12.2019 10:02 BRATISLAVA - Diaľnice a ostatné sledované cesty na Slovensku sú dnes zjazdné, vodiči však musia na viacerých horských priechodoch počítať s vrstvou snehu do troch a miestami do piatich centimetrov. Na svojej webovej stránke o tom dnes ráno informovala Slovenská správa ciest. Varovala tiež pred poľadovicou na Záhorí, pri Martine a v Rajeckej doline.

Fico musí prekonať svoje zdravotné problémy: V kampani rozhodnú voliči, tvrdí Hrabko

15.12.2019 10:02 BRATISLAVA – Ak predseda Smeru-SD Robert Fico prekoná svoje zdravotné problémy a zapojí sa naplno do predvolebnej kampane Smeru-SD, tak to budú voliči, ktorí v parlamentných voľbách jeho politickú ponuku vyhodnotia.

Zmeny v cestovných poriadkoch IDS BK sa dotknú autobusových i vlakových liniek

15.12.2019 08:13 BRATISLAVA - Zmeny sa dotknú spojov v Malackách, do Gabčíkova, či zo Záhorskej Vsi. Pribudnú i nové školské spoje.

Vianočné pečenie v ohrození: FOTO Úrady v jednej zo surovín našli karcinogénne látky

15.12.2019 08:13 BRATISLAVA – Úradné kontroly pod taktovkou regionálnych veterinárnych správ odhalili nebezpečenstvo v kakaovom prášku a sušených figách. Na svojom webe o tom informovala Štátna veterinárna a potravinová správa SR.

Polícia ukázala VIDEO havárie na čerpacej stanici: Vodič BMW mal z pekla šťastie

15.12.2019 00:41 BRATISLAVA – Zo záberov mrazí! Muži zákona na jednej zo svojich sociálnych sietí zverejnili autentické video z piatkovej dopravnej nehody, ktorá sa odohrala na čerpacej stanici na D1. Je na nich vidieť, ako nákladiak vpálil do iného nákladného a osobného auta, a tiež to, že vodič čierneho BMW unikol zrážke len o vlások.

AKTUÁLNE Vyšetrovateľ NAKA vzniesol obvinenie voči Martinovi Daňovi a Rudolfovi Vaskému

14.12.2019 22:11 BRATISLAVA – Youtuberi Martin Daňo a Rudolf Vasky čelia obvineniu za opakujúci sa pokračovací prečin výtržníctva spáchaný formou spolupáchateľstva a závažnejším spôsobom konania na viacerých osobách.

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí: Dostali sa z dlhovej pasce

14.12.2019 20:43 BRATISLAVA - Slováci žiadajú o osobný bankrot pomerne často. Inštitút využili aj v tomto roku desaťtisíce ľudí. Informácia vyplýva zo štatistík Ministerstva spravodlivosti SR, ktoré poskytol tlačový odbor. Za prvých desať mesiacov tohto roka sú pritom čísla porovnateľné s celým rokom 2018. 

Zázrak po nehode autobusu pri Nitre: FOTO Sebastián vyhral boj so smrťou, prehovoril otec

14.12.2019 20:43 NITRA – Sebastiánovi zlyhávali životné funkcie, bol v kritickom stave. Pätnásťročný chlapec sedel v autobuse, v ktorom 13. novembra zomrelo dvanásť ľudí. Po takmer troch týždňoch sa prebral z umelého spánku. Po prvý raz prehovoril jeho otec.

Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť