Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Sobota 18. August 2018 | meniny má Elena, Helena

Monitorujeme 1690 informačných zdrojov

Mrazivé VIDEO momenty zo slovenských ciest: Sekundy od nehôd, kačacia rodinka a vystrašení chodci

18.08.2018 00:40 BRATISLAVA – Polícia na svojom Facebooku v stredu 15. augusta uverejnila ďalšiu zmes odstrašujúcich videí od slovenských vodičov. Autentické zábery vám zaručene zdvihnú tlak. Jeden z vodičov dokonca zachytil kačaciu rodinku.

Nočné vyčíňanie cestných pirátov: FOTO Mladíci išli vyše 200, jazda v luxusných autách

17.08.2018 22:39 NOVÁKY – Slovenskí policajti dolapili dvoch bláznov za volantom, ktorí uháňali rýchlosťou blesku. Obe dopravné priestupky sa stali v nedeľu v noci. Vodiči boli vo veku 24 a 25 rokov. Starší z dvojice prekročil maximálnu povolenú rýchlosť až o 124 kilometrov za hodinu.

Nočné vyčíňanie cestných pirátov: FOTO Mladíci išli vyše 200, jazda v luxusných autách

17.08.2018 21:39 NOVÁKY – Slovenskí policajti dolapili dvoch bláznov za volantom, ktorí uháňali rýchlosťou blesku. Obe dopravné priestupky sa stali v nedeľu v noci. Vodiči boli vo veku 24 a 25 rokov. Starší z dvojice prekročil maximálnu povolenú rýchlosť až o 124 kilometrov za hodinu.

Bývalý šéf protikorupčnej jednotky Krajmer má nové miestečko: Zakotví na ministerstve Sakovej

17.08.2018 18:38 BRATISLAVA - Našiel si ďalší dobrý flek. Bývalý šéf protikorupčnej jednotky NAKA Róbert Krajmer, ktorý po vražde Jána Kuciaka čelil veľkej kritike za to, že sa nachádzal na mieste činu, bude od septembra pôsobiť na ministerstve vnútra Denisy Sakovej .

Avizované reformy sú na spadnutie: Šéfa polície má vyberať komisia, výbor a minister vnútra

17.08.2018 17:37 BRATISLAVA - Pravidlá výberu prezidenta Policajného zboru a šéfa Úradu inšpekčnej služby sa upravia. Policajného prezidenta má naďalej vymenúvať minister vnútra, ale na základe výberového konania a len s odporúčaním parlamentného brannobezpečnostného výboru.

Kandidatúru na starostu Petržalky zvažuje aktivista Miroslav Dragun

17.08.2018 16:36 BRATISLAVA – Kandidatúru na starostu bratislavskej Petržalky zvažuje aj občiansky aktivista Miroslav Dragun. Začal preto so zbieraním podpisov pod nezávislú kandidatúru v tohtoročných novembrových komunálnych voľbách. Jeho oficiálna kandidatúra však bude závisieť od získanej podpory a výsledkov jesenného prieskumu.

Tropické leto pokračuje, pozor na víkendové VÝSTRAHY: Slovensko zasiahlo zemetrasenie, primátor preh

17.08.2018 16:36 BRATISLAVA - Cez víkend presiahnu denné teploty 30 stupňov. Meteorológovia zo Slovenského hydrometeorologického ústavu v tejto súvislosti vydali výstrahy pred vysokými teplotami. Dnes v noci sa dokonca na Slovensku triasla zem. Stredné Považie zasiahlo zemetrasenie o sile 2,9 stupňa Richterovej škály.

Policajného prezidenta má vyberať komisia, výbor a minister vnútra

17.08.2018 15:41 BRATISLAVA - Pravidlá výberu prezidenta Policajného zboru a šéfa Úradu inšpekčnej služby sa upravia. Policajného prezidenta má naďalej vymenúvať minister vnútra, ale na základe výberového konania a len s odporúčaním parlamentného brannobezpečnostného výboru.

Tropické leto pokračuje: Predpoveď na víkend FOTO Slovensko zasiahlo zemetrasenie, primátor prehovor

17.08.2018 15:41 BRATISLAVA - Cez víkend presiahnu denné teploty 30 stupňov. Meteorológovia zo Slovenského hydrometeorologického ústavu v tejto súvislosti vydali výstrahy pred vysokými teplotami. Dnes v noci sa dokonca na Slovensku triasla zem. Stredné Považie zasiahlo zemetrasenie o sile 2,9 stupňa Richterovej škály.

Zvýšenie minimálnej mzdy a sociálny balíček ohrozia prevádzku nemocníc, obáva sa ANS

17.08.2018 15:41 BRATISLAVA - Zvýšenie minimálnej mzdy, sociálny balíček a ďalšie personálne náklady ohrozia prevádzku nemocníc. Podľa vyhlásenia Asociácie nemocníc Slovenska predbežne vypočítaný dopad na 75 nemocníc združených v ANS bude cca 60 miliónov eur. To by bez zohľadnenia a kompenzácie v štátnom rozpočte bolo pre nemocnice nezvládnuteľné a malo by priamy negatívny dopad na pacienta.

Veľká investícia do protipovodňových opatrení: Envirorezort vyčlenil 14 miliónov eur

17.08.2018 15:41 BRATISLAVA - Na aktualizáciu máp povodňového ohrozenia, máp povodňového rizika a plánov manažmentu povodňových rizík envirorezort vyčlenil 12 miliónov eur z eurofondov. Ďalšie približne dva milióny eur doplní zo štátneho rozpočtu.

FOTO Volebný program Václava Miku si vypočuli viacerí mestskí poslanci

17.08.2018 15:41 BRATISLAVA – Volebný program nezávislého kandidáta za bratislavského primátora Václava Miku si dnes vypočuli viacerí bratislavskí mestskí poslanci. Súčasťou cieľov kandidáta Miku pre hlavné mesto SR Bratislavu sú napríklad vybudovanie nového Parku kultúry a oddychu, obnovenie amfiteátra pod Devínom, rozšírenie električkových radiál po meste i spustenie Propeleru po Dunaji.

Hasiči sú opäť v pohotovosti: Dopravná nehoda na Záhorí, prevrátilo sa nákladné auto

17.08.2018 15:41 BRATISLAVA - Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode medzi obcami Sološnica a Plavecké Podhradie v okrese Malacky. V piatok popoludní sa na štátnej ceste II. triedy č. 501 prevrátilo nákladné auto, čím zablokovalo vozovku v oboch smeroch.

FOTO Drogový biznis sa im rýchlo rozpadol: Dvom Prešovčanom našli trávu aj pervitín

17.08.2018 14:38 PREŠOV - Prešovský krajský vyšetrovateľ obvinil vo štvrtok z drogovej trestnej činnosti dvoch Prešovčanov vo veku 37 a 36 rokov. Krajský policajný hovorca z Prešova Daniel Džobanik informoval, že voči staršiemu z mužov vyšetrovateľ vzniesol obvinenie za obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Gašpar z pádu na vrchol! Dôvod, prečo ide robiť poradcu: A to nie je všetko, získal aj ďalší flek

17.08.2018 14:38 BRATISLAVA - Tibor Gašpar je od začiatku augusta poradcom ministerky Denisy Sakovej. Mnohých jeho návrat zaskočil. V rozhovore prezradil, aká bola jeho motivácia vrátiť sa i to, že jej bude pomáhať v bezpečnostných otázkach. Dokonca dostal ponuku aj od českého ministra vnútra Jana Hamáčka.

Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť