Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Sobota 23. Jún 2018 | meniny má Sidónia

Monitorujeme 1696 informačných zdrojov

Ministerka školstva ocenila našich špičkových pedagógov: FOTO Príbehy, ktoré vás chytia za srdce

23.06.2018 01:30 BRATISLAVA – Vybraných 44 slovenských stredoškolských učiteľov, ktorí vychovali niekoľko generácií úspešných absolventov a podnecujú ich k mimoškolskej aktivite, si prevzali ceny na štyridsiatom jubilejnom ročníku oceňovania pedagógov stredných škôl. Prinášame vám niektoré príbehy ocenených pedagógov, ktorí na utorkovom podujatí získali medailóny.

Toto sa len tak nevidí: VIDEO Vodič BMW si myslel, že je električka, tvrdí polícia

22.06.2018 22:41 BRATISLAVA – Na Facebooku polície sa 25. mája objavil naozaj netradičný prípad, na ktorý mužov zákona upozornil jeden z občanov Košíc. Vodič BMW si evidentne myslel, že je električka. Identita šoféra na videu nie je známa, no košický okresný dopravný inšpektorát prípadom zaoberá.

Mestskí policajti poskytli prvú pomoc vážne zranenej seniorke, zakopla o lavičku

22.06.2018 21:39 BRATISLAVA – Bratislavskí mestskí policajti v piatok popoludní poskytli prvú pomoc seniorke, ktorá na Hurbanovom námestí utrpela nepríjemné zranenie.

Toto sa len tak nevidí: VIDEO Vodič BMW si myslel, že je električka, tvrdí polícia

22.06.2018 21:39 BRATISLAVA – Na Facebooku polície sa 25. mája objavil naozaj netradičný prípad, na ktorý mužov zákona upozornil jeden z občanov Košíc. Vodič BMW si evidentne myslel, že je električka. Identita šoféra na videu nie je známa, no košický okresný dopravný inšpektorát prípadom zaoberá.

Pomôžte polícii pri pátraní: Muž na FOTO je podozrivý z krádeže peňazí

22.06.2018 20:33 PREŠOV - Prešovskí policajti vyšetrujú krádež peňazí z autobusu, ktorý bol zaparkovaný na autobusovej stanici v Prešove. V piatok o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Daniel Džobanik.

Akciový leták vs. realita: Inšpekcia vykonala celoslovenskú kontrolu, tieto obchody klamali vo veľko

22.06.2018 20:33 BRATISLAVA – Predvianočné megazľavy, výpredaje, či vábivé letákové akcie vedia byť poriadne klamlivé. Slovenská obchodná inšpekcia zistila, že v minulosti boli akciové ponuky často spájané s nekalými obchodnými praktikami predávajúcich voči spotrebiteľom. Išlo najmä o nedodanie akciových výrobkov do konkrétnej prevádzkarne, nedostupnosť akciových výrobkov počas prvého dňa akcie či zlý výpočet deklarovanej zľavy. Preto bola vlani vykonaná rozsiahla kontrola, ktorej cieľom bolo overiť dodržiavanie povinností predávajúcich počas výpredajových akcií a cenových zliav. Výsledky, ktoré SOI zverejnila 25. mája, vás zarazia.

FOTO Tisícky Slovákov opäť v uliciach: Emotívni farmári rozburácali dav, tvrdá kritika Matečnej

22.06.2018 20:33 BRATISLAVA - Protesty sú späť! Po niekoľkotýždňovej prestávke iniciatíva Za slušné Slovensko organizuje ďalšie demonštrácie, ktorými chcú ukázať nespokojnosť s politickou situáciou na Slovensku.

FOTO Kočner a Rusko terčom posmechu Slovákov: Najlepšie vtipy, život je zmenka

22.06.2018 19:06 BRATISLAVA – Slovenskú verejnosť v stredu podvečer prekvapilo nečakané zadržanie podnikateľa Mariána Kočnera v kauze zmenky. Polícia však nelenila a o deň neskôr sa do jej rúk dostal aj exminister hospodárstva a bývalý riaditeľ TV Markíza Pavol Rusko.

Prezident podpísal zmeny v azylovom konaní, podpisom potešil vojakov a policajtov

22.06.2018 19:06 BRATISLAVA – Azylové konanie sa od 20. júla zmení. Prezident SR Andrej Kiska podpísal novelu azylového konania, ktorá do slovenského právneho poriadku začleňuje európsku smernicu z roku 2013 o spoločných konaniach o poskytovaní a odnímaní medzinárodnej ochrany a završuje tak druhú etapu budovania spoločného európskeho azylového systému. Národná rada SR schválila novelu v stredu 13. júna.

ONLINE Slováci opäť v uliciach: Emotívni farmári rozburácali dav, tvrdá kritika Matečnej

22.06.2018 19:06 BRATISLAVA - Protesty sú späť! Po niekoľkotýždňovej prestávke iniciatíva Za slušné Slovensko organizuje ďalšie demonštrácie, ktorými chcú ukázať nespokojnosť s politickou situáciou na Slovensku.

ONLINE Slováci opäť v uliciach: Nespokojní so Sakovou a policajným šéfom, prídu aj farmári

22.06.2018 18:01 BRATISLAVA - Protesty sú späť! Po niekoľkotýždňovej prestávke iniciatíva Za slušné Slovensko organizuje ďalšie demonštrácie, ktorými chcú ukázať nespokojnosť s politickou situáciou na Slovensku.

Polícia preveruje smrť 8-mesačného dieťaťa pri Sabinove, lekár nariadil pitvu

22.06.2018 18:01 OSTROVANY - Polícia preveruje okolnosti úmrtia osemmesačného dieťaťa v obci Ostrovany v okrese Sabinov. Ako uviedol prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik, obhliadajúci lekár sa k príčine smrti na mieste nevedel vyjadriť, preto bola nariadená pitva.

Chladnejšie počasie so zrážkami uľahčí život alergikom na peľ

22.06.2018 16:30 BANSKÁ BYSTRICA – Na území Slovenska v uplynulom týždni dominoval peľ bylín. Zastúpený bol hlavne slabo alergizujúcim peľom pŕhľavovitých rastlín a najvýznamnejším alergénom tohto obdobia – peľom tráv z čeľade lipnicovitých.

Farmári dosiahli to, čo chceli: Večer po proteste opustia Bratislavu

22.06.2018 16:30 BRATISLAVA - Protestujúci farmári v Bratislave v piatok predstavili svoje Memorandum o reforme poľnohospodárstva. Na spoločnú diskusiu o tomto dokumente pozvali všetky koaličné, opozičné aj mimoparlamentné strany okrem Kotlebovej ĽSNS.

Nočná dráma v Bratislave: Žena volala v byte o pomoc, pod oknami ležal mŕtvy muž

22.06.2018 15:07 BRATISLAVA - Dráma sa dnes v noci odohrala v ubytovni na Vilovej ulici v bratislavskej Petržalke. Zo zatvoreného bytu kričala o pomoc mladá žena. Keď sa privolaní policajti dostali dnu, ženu našli ležať na zemi a pod oknami bolo telo muža, ktorý z bytu na 6. poschodí vyskočil.

Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť