Rozšírené hľadanie
Streda 24. Júl 2024 |
meniny má Vladimír

Ani jeden z 500 pokusov zlodejom áut nevyšiel. Nevedia totiž prekonať zabezpečenie vyrobené Slovákmi.

Datum: 10.02.2020

Zlodeji áut sú každým rokom sofistikovanejší. Pred krádežou ich nezastaví skoro žiaden bezpečnostný systém. Výnimkou je len VAMPIRE LITE z „rodiny“ VAM R1 od VAM systému.

Ako funguje  Vampire LITE? Čim sa líši od svojho predchodcu VAM R1?

Čo je VAMPIRE LITE?

Vampire Lite je najmodernejšia verzia zabezpečovacieho systému VAM, postavenom na technológii, ktorú žiaden zlodej áut neprekonal už viac ako 20 rokov. Tento 7-cestný imobilizér, ktorý naraz dokáže v aute blokovať až 7 vecí pod mechanickou kombináciou, zaručuje 100 %-nú ochranu vášho vozidla pred každým možným spôsobom krádeže.

Vampire Lite blokuje týchto 7 komponentov auta: motor, spojkový pedál, elektroniku, ručnú brzdu, batériu, palivovú sústavu a elektronickú riadiacu jednotku. A to všetko s nulovým odberom z batérie vozidla. Preto sa nemusíte báť, že by ste jedného dňa nenaštartovali.

Čo robí VAMPIRE LITE výnimočným?

Zabezpečenie auta Vampire Lite funguje na 2 princípoch:   

1. Princíp kombinatoriky

Na to, aby zlodej prelomil Vampire Lite, by potreboval dlhé hodiny, čo štandardne nie je možné. Preto je to dokonalé zabezpečenie auta proti krádeži.

2. Princíp unikátnosti

Keďže v každom aute sú zabezpečené iné časti, zlodej nedokáže tento mechanizmus identifikovať ani v prípade, že by si rovnaký model auta s nainštalovaným Vampire Lite rozobral doma v garáži.

Ochrana, ktorá nepozná limity

Vampire Lite si môžete doplniť o ďalšie 2 moduly: VAM OdťahVAM Akustik. Vaše vozidlo tak bude zabezpečené aj proti: naloženiu, ťahaniu, tlačeniu, zdvíhaniu, nakláňaniu, krádeži kolies, vniknutiu do motorovej časti, či vniknutiu do interiéru vozidla a batožinového priestoru. 

Tisíce spokojných zákazníkov

VAM Systém je nainštalovaných vo viac ako 30.000 automobiloch. Žiadny z nich nebol do dnešného dňa ukradnutý. Zlodeji to skúšali viac ako 500-krát, no neúspešne. Ak chcete mať aj vy auto 100 % zabezpečené, požiadajte ešte dnes o nezáväznú cenovú ponuku na stránke www.vam-system.sk. Cena VAM závisí od viacerých faktorov.

Čítané: 3389 x