Rozšírené hľadanie
Štvrtok 25. Júl 2024 |
meniny má Jakub

Poskytujeme komplexné elektroinštalačné práce – návrh projektu, realizácia a montáž elektrických zariadení až po revíziu.

Datum: 28.02.2019

Staviate dom alebo sa chystáte prerábať byt? Pravdepodobne rozmýšľate aj nad tým, kto a ako vám urobí kompletnú elektroinštaláciu so všetkým, čo k tomu patrí. 

Ak ste sa ešte nerozhodli pre ponuku žiadnej firmy, obzrieť by ste sa mali aj po firme M&J Tech elektro. Tá ponúka svoje služby všetkým zákazníkom, ktorí sa chystajú vykonať nielen elektroinštaláciu v dome či byte, ale aj v obchodných priestoroch, administratívnych budovách, priemyselných objektoch a iných priestoroch. Profesionáli z tejto firmy majú v ponuke množstvo noviniek, vypracovanie návrhu a samotnej projektovej dokumentácie. Ak sa vám návrh zapáči, na rade je elektroinštalácia a jej realizácia, ktorú vykonávajú majstri s dlhoročnými skúsenosťami. Ich práca sa však nekončí len touto odbornou prácou, ale medzi tým sa chystá aj príprava kompletnej dokumentácie, revízne správy, certifikáty k použitým materiálom, manuály užívania stavieb, vyhlásenie o zhode a všetky potrebné listiny a protokoly k danej stavbe. Vďaka tejto službe sa už nemusíte zaoberať administratívou a podkladmi ku kolaudácii, pretože všetko za vás urobia zamestnanci firmy.

Následne na to nastáva montáž elektroinštalácie, ktorú zvládnu len profesionálni odborníci. V žiadnom prípade sa do tejto práce nepúšťajte sami, pretože ak nemáte potrebné skúsenosti, montáž nebude vykonaná správne. V rámci elektroinštalačného vybavenia vám pracovníci tiež dodajú vypínače, ističe, zásuvky, videovrátniky, záložné zdroje UPS snímače a senzory, ktoré  aj namontujú. Ak je už všetko pripravené, nastáva montáž a zapojenie svietidiel rôznych druhov podľa toho, aké si zvolíte. Na výber sú nielen jednoduché prevedenia, ale aj priemyselné a núdzové osvetlenie Do ich pracovnej náplne taktiež patrí montáž a zapojenie elektrospotrebičov, čo je pre vás nielen praktické, ale aj pohodlné. Nie každá firma takúto službu poskytuje, preto si ju u M&J Tech elektro môžete vychutnať naplno. Zaujímavosťou je, že pri vypracovávaní cenovej ponuky ponúka firma Alternatívy úsporných riešení a návrhy na optimalizáciu projektu. Pri realizácii svojich prác používajú kvalitné a certifikované materiály, s ktorými bude spokojný aj ten najnáročnejší zákazník. Klientom je ponúkaný nielen prednostný záručný, ale aj pozáručný servis.

Zamestnanci v rámci svojej práce vykonávajú aj východiskovú OP a OS revíziu, ktorá je robená na novom alebo aj zrekonštruovanom elektrickom zariadení a bleskozvode ešte predtým, ako sú uvedené do prevádzky. Tieto revízie sú vykonávané v pravidelných lehotách, ktoré sú stanovené vyhláškou a mali by sa dodržiavať. Ak chcete kompletný servis v oblasti elektroinštalácie, neváhajte si pozrieť celú ponuku tejto firmy, ktorá vám poskytuje služby v danej oblasti.

Čítané: 3815 x