Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 16. Jún 2019 | meniny má Blanka

Monitorujeme 1672 informačných zdrojov

Budúca nevesta sa pochválila zásnubným prsteňom: Pri pohľade na FOTO vám udrie do očí niečo iné

15.06.2019 20:04 LONDÝN - Budúca nevesta, ktorá sa chcela na sociálnej sieti pochváliť zásnubným prsteňom, dostala od užívateľov poriadnu nakladačku. Pred zverejnením fotky totiž zabudla na manikúru, a tak krásny šperk pôsobí na jej prstenníku viac komicky ako romanticky.

Astronómov zarazila hviezda vo vesmíre, ktorá sa čudne správa

15.06.2019 17:04 LONDÝN - Zvláštne pulzujúce hviezdy vzbudzujú u astronómov stále väčšiu pozornosť. Objavili ich vo vesmíre už niekoľko, každá z nich sa správa inak. Je otázne, či ide o čudnú orbitálnu mechaniku alebo je to náznak solárnych panelov, ktoré poháňajú nesmierne vyspelú civilizáciu mimo planéty Zem.

Nechajte sa vtiahnuť do sveta hazardných hier: VIDEO Prvé zábery slovenskej novinky Casino.sk!

15.06.2019 15:04 BRATISLAVA - Celovečerný film režiséra Jána Sabola, ktorý sa nesie v duchu nebezpečných životných hier, sa dočkal prvej obrazovej ochutnávky. Okrem čerstvého "teaseru" si jeho technické premietanie môžu pozrieť návštevníci tohtoročného medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest. Kinopremiéra je naplánovaná na september.

Raz za čas zlyhá každý: Takto otočíte neúspech vo svoj prospech

15.06.2019 15:04 BRATISLAVA - Rôzna forma neúspechu predstavuje poriadny úder do nášho sebavedomia. Ihneď nás zaplaví príliv negatívnych emócií, výčitiek a strachu. Samých seba presviedčame o tom, že keby sme sa viac snažili, situácia by rozhodne dopadla inak.

Situácie, ktoré pochopia iba majitelia psov: Tieto ilustrácie si vás získajú

15.06.2019 15:04 BRATISLAVA - Pes sa stal právoplatným členom rodiny u mnohých Slovákov. Pre moderných ľudí to nie sú iba zvery na reťazi, ktorým občas hodia zvyšky zo stola a nevenujú im pozornosť. Práve naopak.

Zákon príťažlivosti funguje: Vaše znamenie vám napovie, čo si svojimi myšlienkami priťahujete do živ

15.06.2019 15:04 BRATISLAVA - Počuli ste už o zákone príťažlivosti? Zákon prvýkrát opísal William Walker Atkinson v roku 1906. Hovorí o tom, že do života si pritiahneme to, čomu venujeme najviac pozornosti. Ako sú na tom jednotlivé znamenia?

Správna mama robí týchto päť vecí: Koľko bodov spĺňate vy?

15.06.2019 14:03 BRATISLAVA - Byť naozaj dobrou mamou je niekedy veľmi ťažké. Občas, nech sa akokoľvek snažíme, je všetko úplne inak než by sme chceli. Zabudnite na dokonalosť a buďte proste mamou...

FOTO Tínedžerka sa pred dovolenkou nepoistila: Ukrutná chyba, bude to ľutovať celý život

15.06.2019 14:03 LOS ANGELES/LONDÝN - Kým sa osemnásťročná Karmen Curleyová zotavuje po úraze v nemocnici v Los Angeles, jej staršia sestra Sian zháňa peniaze na vyplatenie liečebných nákladov. Mladá Britka totiž pred odletom z domova zabudla na cestovné poistenie. Čiastka za lekársku starostlivosť sa šplhá k astronomickej sume a zo skúsenosti mladej ženy by sa mali poučiť všetci, ktorí si myslia, že sa im na dovolenke nemôže nič stať a odmietajú sa poistiť.

Nepochopíte, neuveríte: To, čo vyviedli títo zamestnanci, sa prieči zdravému rozumu

15.06.2019 12:04 BRATISLAVA - Mať šikovných a zručných zamestnancov je na nezaplatenie. Ak by si totiž zamestnávatelia najali nešikovné nemehlá, stálo by ich to veľmi veľa peňazí. Naprávať pokazené, dať do poriadku to, čo urobili úplne zle - zaplatiť to by bolo poriadne drahé. Príkladom, ako to vyzerá, keď sa práce chopia nešikovní ľudia, je video nižšie. Pri jeho pozeraní neuveríte, že boli schopní vyviesť toľké nešťastie a že si vôbec niekedy našli prácu.

Štúdia priniesla nechutné zistenie: Ľudia každý týždeň nevedomky zjedia tento hnus

15.06.2019 11:03 SYDNEY - Človek za týždeň priemerne vypije a zje päť gramov plastu, čo je ekvivalent kreditnej karty, tvrdí štúdia Svetového fondu na ochranu prírody . Podľa vedcov ľudia týždenne skonzumujú 2000 čiastočiek umelej hmoty menších ako jeden milimeter, 90 percent ich pochádza z vody. Časť plastov prijmeme aj z piva, soli, alebo kôrovcov.

Symbol, ktorý je známy po celom svete

15.06.2019 09:04 BRATISLAVA - Symbolov pre spoločnú európsku menu bolo pôvodne niekoľko. Dnes už je ale takmer nemožné vypátrať, ako vyzerá ten, ktorý skončil na druhom mieste v súťaži popularity. Určite je niekde v bruselskom trezore. Ako vlastne víťazný návrh vzišiel?

FOTO Hľadač pokladov narazil na poli na jedinečný objav: Zbohatne vďaka nemu o státisíce

15.06.2019 08:04 LONDÝN - V Londýne bola na začiatku mesiaca za 460 000 libier v aukcii predaná 1700 rokov stará a veľmi vzácna zlatá rímska minca, ktorú našiel na poli v anglickom grófstve Kent pomocou obyčajného detektora kovov jeden hľadač. Informoval o tom server ArtNet, podľa ktorého výsledná cena päťnásobne predčila pôvodný odhad.

Najkrajšia okrasa leta: V jedinej višňovej bobuli sa ukrýva obrovská prírodná sila!

15.06.2019 00:06 BRATISLAVA - Aké by to bolo leto, keby nechutilo po višniach?! Ich sladkokyslá chuť evokuje osvieženie počas horúcich slnečných dní. Vedeli ste, že sú to práve višne, ktoré ako jediné ovocie obsahujú komplex známych protirakovinových prírodných látok?

Xiaomi Mi Band 4 predstavený: Toto je nástupca najpopulárnejšieho športového náramku sveta

14.06.2019 22:05 BRATISLAVA - Xiaomi Mi Band je absolútnou jednotkou na trhu s inteligentnými športovými náramkami a po sérií zákulisných dohadov konečne prichádza v oficiálnej podobe. Väčšina z náležitostí sa potvrdila, poďme si ich teda zrekapitulovať.

TEST: Škoda Fabia Combi - malé a šikovné: Dynamikou predbieha väčších

14.06.2019 21:05 BRATISLAVA - Škoda Fabia Combi je jedným z posledných malých kombi na trhu. Kradne zákazníkov väčším autám.

Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť