Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Sobota 24. August 2019 | meniny má Bartolomej

Monitorujeme 1669 informačných zdrojov

  • 1

CHYBY, ktoré robíte pri upratovaní určite aj vy: Môžete z nich ochorieť! Čítané: (1)

24.08.2019 18:34 LONDÝN - Všetci očakávame, že po upratovaní sa náš byt či dom rozžiari čistotou a bude krajší a zdravší. Nie vždy to však takto funguje. Upratovanie totiž môže pri nedodržiavaní určitých pravidiel vážne ohroziť ľudské zdravie a spôsobiť viaceré ochorenia. Slová hygieničky by sme preto nemali podceňovať.

VIDEO Počuli ste už o Londýnskom kameni? Záhadný artefakt má vraj mystické sily Čítané: (1)

24.08.2019 14:18 LONDÝN - O artefakte zo 16. storočia umiestnenom v malej krypte v Londýne sa hovorí, že má mystické sily. Vedci zatiaľ netušia, odkiaľ pochádza. O jeho pôvode existujú viaceré teórie, no žiadnu sa doteraz nepodarilo potvrdiť. Kameň tak zostáva pre archeológov záhadou.

Architektonické skvosty Európy: Sedem najzaujímavejších moderných stavieb Čítané: (1)

24.08.2019 12:39 Turisti sú niekedy ochotní precestovať stovky kilometrov len kvôli tomu, aby uvideli nejakú významnú historickú budovu. Popri tom niekedy prehliadajú moderné stavby, ktorých architektúra je rovnako výnimočná. Často sa vyznačujú kreatívnym prístupom a ukazujú obrovské možnosti, ktoré majú stavitelia v súčasnosti.

Keď sa slzy smiechu zmenia na skutočné: Toto sú najlepšie dramatické úlohy komediálnych hercov Čítané: (1)

24.08.2019 10:19 BRATISLAVA - Množstvo hercov máme v hlavách zafixovaných ako komikov a potom zase tých, ktorí sa bez akýchkoľvek pochýb hodia do vážnych a dramatických úloh. Čo sa však stane, ak sa všetko od základov zmení? Nasledujúce filmy sú perfektným dôkazom, že zmena sa niekedy naozaj oplatí.

Vikingovia prišli do Írska, keď jeho populácia výrazne klesala Čítané: (1)

24.08.2019 10:19 DUBLIN - Výskum z Queen’s University Belfast’s School of Natural and Built Environment je prvý svojho druhu a bol uverejnený v časopise Journal of Archaeological Science. Predtým sa predpokladalo, že počet obyvateľov Írska sa v priebehu rokov postupne zvyšoval. Vedci však zistili, že počet obyvateľov dve storočia pred migráciou Vikingov výrazne klesal.

Praktický manuál pre rodičov: Ideálne raňajky a desiata pre školáka Čítané: (1)

24.08.2019 10:19 BRATISLAVA - Nápadov, ako pripraviť zdravé jedlo pre deti nie je nikdy dosť. Tajomstvo vyvážených raňajok a desiaty by malo spĺňať tri parametre: rýchla príprava, zdravé a nápadité.

VIDEOTIP Ako zavárate kvašáky vy? Takto ich pripravíte po rusky a bez chleba Čítané: (1)

24.08.2019 10:19 BRATISLAVA - Spracovanie uhoriek patrí k letu rovnako ako búrky či teplé počasie. Spôsoby sú rôzne, niekto preferuje zaváranie s kyslým či sladkým nálevom, iní zase nakladajú klasické "kvašáky".

Šesť zásad, ktoré by mal mať každý sólo cestovateľ: Drž sa ich a všetko pôjde ako po masle Čítané: (1)

24.08.2019 10:19 BRATISLAVA - Zohnať parťáka na cestovanie môže byť náročné, ľudia sú totiž rôzni. S niekým si sadneš hneď, inokedy sa hľadanie tej správnej osoby na tvoje dobrodružstvá podobá skôr hľadaniu ihly v kope sena. Ak túžiš preskúmať svet, nenechaj sa odradiť a vydaj sa na svoje cesty sólo Treba mať však na zreteli niekoľko pravidiel, pretože takéto objavovanie v sebe nesie určité riziká. Toto sú podľa portálu Bustle tie hlavné, na ktoré by si určite nemal zabúdať:

Vraj najlepšie VIDEO legendárnej príšery! Mladík nakrútil v lese podivného tvora Čítané: (1)

24.08.2019 10:19 TUNICA - Fanúšikovia ľudoopa prezývaného Bigfoot alebo Sasquatch sa mimoriadne tešia z videa, ktoré zverejnil Josh Highcliff. Veria totiž tomu, že sa mu neďaleko mesta Tunica v americkom štáte Mississippi podarilo zachytiť práve tohto záhadného živočícha. A ako to už v takýchto prípadoch býva, video rozdelilo užívateľov do dvoch táborov.

Ako zmeniť svet a riešiť globálne problémy pomocou peňazí Čítané: (1)

24.08.2019 09:10 BRATISLAVA - Výzvy, ktoré ponúkajú finančnú odmenu pre tých, ktorí sa snažia vyriešiť konkrétny problém, sa stávajú hybnou silou zmien tým, že umožňujú podnikateľom a inovátorom, ktorých sa často nedokážu zapojiť do existujúceho systému udeľovania grantov, vyvíjať riešenia aj pre najpálčivejšie svetové problémy.

Ľudia, ktorí často konzumujú čokoládu, majú netušenú zdravotnú výhodu Čítané: (1)

24.08.2019 09:10 BRATISLAVA - Pochutiť si na čokoláde nie je až taký prehrešok, ako by sa mohlo zdať. Ľudia, ktorí preferujú potraviny s vysokým obsahom kakaa, majú výhodu. Kakaové bôby totiž obsahujú látky, ktoré v tele blokujú procesy súvisiace so vznikom obezity a cukrovky 2. typu.

VIDEO Ženu po dovolenke privítali jej psy: Nakazili ju, museli jej amputovať všetky končatiny Čítané: (1)

24.08.2019 08:08 OHIO - Keď sa Marie a jej manžel vrátili z dovolenky, vzrušene ich privítali ich dvaja psi. Krátko nato sa u Američanky začali prejavovať príznaky podobné chrípke. Žena napokon skončila v nemocnici kvôli silnej infekcii. Ak by jej lekári neamputovali ruky aj nohy, zomrela by.

  • 1

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť