Rozšírené hľadanie
Piatok 19. Apríl 2024 |
meniny má Jela

Chystáte sa maľovať dom? Potrebovať budete nielen farby, ale aj rebrík

Datum: 11.06.2019

Začínate s rekonštrukciou bývania a viete, že budete aj maľovať? V prípade, že si na to nebudete volať profesionálneho maliara, vyzbrojte sa nielen poriadnou trpezlivosťou a dostatkom času, ale aj potrebnými pomôckami. 

Bez nich nebude vaša práca dokonalá a v niektorých prípadoch bude ja veľmi náročná. Potrebovať budete nielen farby, štetce, vedrá a iné menšie pomôcky, ale aj kvalitný rebrík. Práve ten vám pomôže dostať sa na vyvýšené miesta, kde by ste bez neho nedočiahli. Ak ste si práve teraz povedali, že rebrík sa dá nahradiť inou pomôckou ako je napríklad stolička alebo skrinka, tento krok zvážte. Ani jeden zo spomínaných nábytkov nie je vyrobený na udržanie ľudskej váhy a preto je vyskakovanie na ne riskantné. Okrem toho, že majú obmedzenú nosnosť nie sú ani stabilné, čím môžete dospieť k nepríjemnému úrazu a zraneniu. Na tento spôsob vyvýšenia radšej zabudnite a rozhliadnite sa po ponuke rebríkov. Samozrejme pri výbere treba dbať aj na akú takú kvalitu, pretože nekvalitný rebrík je síce lacný, ale určite nie bezpečný. Ak nechcete, aby vaša práca skončila po pár hodinách,  hľadajte rebríky s dobrými recenziami.

Typov je naozaj veľké množstvo

Ešte predtým, ako sa rozhodnete niektorý z nich zakúpiť, ujasnite si účel, na ktorý ho budete používať. Každý rebrík je totiž iný a to z pohľadu rôznych parametrov. Na trhu nájdete rôzne materiály ako je napríklad drevený, oceľový alebo hliníkový rebrík. Rozdelené sú aj podľa využitia a to určené pre domácnosť, profesionálov, plošiny a lešenia. Medzi najpredávanejšie patria trojdielne a multifunkčné rebríky z hliníka. Ľudia si ich vyberajú pre ich rôzne možnosti využitia a to nielen v interiéri, ale aj v záhrade alebo na ulici. Špecifické sú unikátnou, kvalitnou a pevnou konštrukciou, ktorá nemá problém udržať ani poriadneho chlapa. Výhodou je, že takýto rebrík sa dá zložiť do malej veľkosti, vďaka čomu ho dokážete skladovať nielen v garáži, ale pohodlne aj v skrini v byte. Ak si vyberiete ten správny rebrík, stane sa súčasťou vašich každodenných aktivít. Veľký výber tohto sortimentu ponúka bugy.sk, kde si vyberie naozaj každý. Ide o slovenské rebríky distribuované do 45 krajín sveta. Už tento výsledok hovorí o ich kvalite a preto sú tou najlepšou možnou voľbou pre každého domáceho kutila. Certifikované sú vo viacerých skúšobniach sveta ako napríklad v Česku, Holandsku, Nemecku, Francúzsku alebo dokonca v Izraeli. Nenechávajte si kúpu na poslednú chvíľu, pretože to môže výrazne spomaliť vašu prácu. Už po pár použitiach sa stane rebrík neoddeliteľnou súčasťou vášho života, bez ktorého nebudete meniť ani žiarovku.

Čítané: 3148 x