Rozšírené hľadanie
Štvrtok 18. Apríl 2024 |
meniny má Valér

Nová podlaha: Aké podlahy sú trendové v roku 2021?

Datum: 13.10.2021

Tento rok asi všetci hľadáme nový začiatok - a existuje lepší spôsob na nové začiatky, ako úplne nová podlaha? Odborníci z Floor Experts pre vás pripravili tipy na podlahové trendy 2021. Inšpirujte sa.

Nová podlaha: Aké podlahy sú trendové v roku 2021?
  1. Štruktúra dreva na parketách

Klasická drevená parketa je nadčasová záležitosť a bude trendom každý rok. Tento rok si však aj dizajnéri vyberajú podlahy, kde je jasne vidieť výraznú kresbu dreva. Rustikálny štýl a prirodzenosť sú aj tento rok veľkým trendom nielen v podlahách, ale celkovo v interiérovom dizajne.

  1. Luxusný vinyl

Vinylové podlahy sú čoraz viac obľúbené najmä pre to, že si dobre rozumejú s podlahovým kúrením. Už to dávno nie sú gýčovo vyzerajúce “gumené podlahy”. Vinylová podlaha vie vyzerať veľmi luxusne a často je na nerozoznanie od klasickej podlahy. Užívateľské výhody vinylu vyplývajúce z jeho vodeodolnosti robia z neho vhodné riešenie k deťom aj domácim zvieratám čo ho predurčuje pre skvelú voľbu pre každý životný štýl. Zaradil sa k trendom tohto roka.

  1. Svetlé farby laminátu

Laminát ostáva obľúbený aj tento rok. Trendom sú svetlé odtiene, ktoré presvetlia a zväčšia priestor. Primárne farebné trendy sú: biela, šedá a svetlohnedá. Veľkej obľube sa tešia aj dvojfarebné kombinácie a tmavšie studené odtiene. My si však myslíme, že trendová farba je taká, ktorá sa páči vám, pretože podlahu od nás si budete užívať roky. Nemali by ste sa teda riadiť iba trendom pri výbere farby.

Dajte zbohom roku 2020 a v roku 2021 začnite zmenu od podlahy. Vylepšite svoj priestor novou, štýlovou podlahou. Nezabudnite nás kontaktovať ešte dnes, aby ste mohli začať bývať na svojich krásnych nových podlahách už čoskoro. Navštívte nás v showroome v Bratislave alebo v Prešove. Radi vám trendy ukážeme!

 

 

 

 

Čítané: 3176 x