Rozšírené hľadanie
Nedeľa 16. Jún 2024 |
meniny má Blanka

Prečo využiť profesionálnu montáž podláh?

Datum: 16.02.2022

Nech si vyberiete akýkoľvek materiál, nové podlahy do domácnosti sú finančná investícia, a tak množstvo ľudí plánuje šetriť na profesionálnej montáži a radšej si chcú podlahy namontovať svojpomocne.

Prečo využiť profesionálnu montáž podláh?

Profesionálna montáž podláh má však pre vás oveľa viac výhod a v konečnom dôsledku ušetríte. Prečo by ste mali využiť naše služby profesionálnej montáže?

  1. Rýchlejšia inštalácia podlahy

Mnoho ľudí robí tú chybu, že premenia inštaláciu podlahy na svoj vlastný projekt. Pre neskúseného kutila na podlahy to môže viesť k niektorým zásadným chybám, ako je nesprávne meranie, nákup väčšieho alebo menšieho množstva materiálu atď.

V niektorých prípadoch môže inštalácia trvať o týždne (ak nie aj mesiace) dlhšie, ako keby ste si na túto prácu najali profesionálnu službu. Vyberte si našu službu montáže a vaša podlaha bude hotová v priebehu niekoľkých dní. Profesionálni inštalatéri podláh využívajú svoje skúsenosti a know-how. Práca im ide od ruky.

  1. Profesionálne odporúčania

Možno budete mať otázky o novej podlahe. Nech sú akékoľvek, naši majstri vám počas montáže podlahy radi odpovedia a dajú praktické tipy na údržbu novej podlahy.

  1. Perfektný výsledok montáže podlahy

Už niekoľkokrát sme sa stretli s tým, že klienti neboli spokojní s výsledkom svojpomocnej montáže podlahy, a tak si ju nechávali profesionálne prerobiť, čo bolo vo finále oveľa drahšie, ako keby si podlahu nechávali profesionálne montovať hneď na prvýkrát.  Ak nemáte dostatočné skúsenosti s montážou, je lepšie to nechať na odborníkov, ktorí zaručia dokonalý výsledok.

  1. Návratnosť investície pri kúpe novej podlahy

Investícia v podobe profesionálnej montáže podlahy sa vám rokmi vráti. Kvalitne a detailne nainštalovaná podlaha jednoducho vydrží dlhšie a bude si vyžadovať menej opráv. Prečo? Naši profíci dbajú na každý detail montáže tak. aby k sebe kusy podlahy dokonale sadli. To zabráni určitému mechanickému poškodeniu, ktoré by nastalo, ak by podlaha nebola správne nainštalovaná.

Môžete si byť istí, že podlaha bude správne nainštalovaná už na prvýkrát a vydrží mnoho rokov. Aj keď inštaláciu podlahy možno zvládnete aj svojpomocne, vždy je lepšie nechať to na profesionálov. Ak máte záujem o zhotovenie akéhokoľvek typu podlahy, zavolajte nám alebo príďte do nášho showroomu Floor Experts a prezrite si naše produkty. Zároveň si u nás dohodnite profesionálnu inštaláciu.

 

 

Čítané: 3189 x