Rozšírené hľadanie
Piatok 14. Jún 2024 |
meniny má Vasil

Detská izba na mieru

Datum: 17.06.2022

Detská izba je jednou z miestností, ku ktorým treba pristupovať s osobitnou pozornosťou. Naši dizajnéri to dobre vedia, a preto vytvárajú návrhy, ktoré v sebe kombinujú individuálne požiadavky našich najmenších zákazníkov a zároveň vytvárajú originálny, upokojujúci, zábavný priestor, kde deti radi trávia kreatívny čas.

Detská izba na mieru

Prečo je dôležité riešiť detskú izbu na mieru?

Mnoho ľudí podceňuje dôležitosť detskej izby na mieru. No detská izba je špeciálna a multifunkčná miestnosť v porovnaní s ostatnými izbami v domácnosti, preto si zaslúži premyslený interiér. Je to spálňa, šatník, kancelária, hosťovská izba a, samozrejme – miesto pre veselé hry. Často môže byť náročné skombinovať všetky tieto funkcie v malom priestore, a preto si detská izba zaslúži riešenie na mieru.

Ako navrhujeme detskú izbu?

Projekt detskej izby na mieru je prispôsobený tak veľkosti izby, ako aj počtu detí, ktoré v nej bývajú. Každá rodina aj izba je iná a univerzálny návrh tu naozaj neexistuje. Vždy však dbáme na to, aby bol priestor dobre využitý a zároveň sa zachovala určitá hravosť.

Deti rastú rýchlo, preto je dôležité, aby mali počas rastu dostatok úložného priestoru. Nábytok v nej by preto mal byť vybraný tak, aby v sebe spájal všetko potrebné pre rastúce dieťa a zároveň izbe neuberal na priestore. Do návrhov preto dávame aj detský nábytok na mieru. Vďaka nemu je možné využiť každý centimeter priestoru, dokonca aj netradičné rohy alebo šikmé stropy!

Myslíme dopredu

Náš nábytok je kreatívne navrhnutý tak, aby nielen maximalizoval váš priestor, ale vyzeral moderne a rástol spolu s dieťatkom. Chápeme, že nehľadáte návrh izby na niekoľko mesiacov, ale na celé roky. Využívame rôznorodé farby a materiály tak, aby sme vyhoveli individuálnym požiadavkám detí a zároveň tak, aby detská izba zapadla do celkového konceptu domu.

Doprajte svojim deťom kreatívny a funkčný priestor detskou izbou na mieru. Tešíme sa na zadanie pre vašich najmenších.

 

 

Čítané: 2422 x