Rozšírené hľadanie
Utorok 25. Jún 2024 |
meniny má Tadeáš
Amy Yang sa konečne dočkala major titulu.

24.06.2024 15:30 Tretí major turnaj ženskej golfovej sezóny, KPMG Women´s PGA Championship, hostilo ihrisko Sahalee Country Club. Najväčšou favoritkou turnaja bola určite Nelly Korda, ktorá v prvom kole všetky papierové prognózy začala naplňovať. Zahrala 69 rán a delila druhé miesto, keď nad jej sily bola len Lexi Thompson, ktorá zahrala o ranu lepší výsledok. V prvom kole pokorili hranicu 70 Príspevok Amy Yang sa konečne dočkala major titulu. zobrazený najskôr Golf Zóna. Čítané: (1)

Šiesty titul Schefflera v tejto sezóne.

24.06.2024 15:30 Scottie Scheffler opäť dokázal svoju dominanciu v tomto ročníku FedEx Cupu. Na turnaji Travelers Championship si vybojoval už šiesty titul v tejto sezóne. Scheffler podal veľmi vyrovnaný výkon a po štyroch kolách mal na svojom konte skóre -22. Rovnaké skóre svietilo aj pri mene Toma Kima a tak o víťazovi muselo rozhodnúť play-off. V ňom o svojom víťazstve hneď na prvej pridanej Príspevok Šiesty titul Schefflera v tejto sezóne. zobrazený najskôr Golf Zóna. Čítané: (1)

Turnaj v Beroune ovládla Španielka Martin.

24.06.2024 15:30 Ladies European Tour sa vo svojom programe zastavila u našich západných susedov na turnaji Tipsport Czech Ladies Open, ktorý hostilo ihrisko Royal Beroun Golf Club. Domáci priaznivci určite očakávali popredné umiestnenia od českých hráčok, ale nedočkali sa. Do finálového kola sa síce prebojovalo až päť domácich hráčok, ale najlepšie sa umiestnila dvojica Tereza Melecká a Sára Kousková, Príspevok Turnaj v Beroune ovládla Španielka Martin. zobrazený najskôr Golf Zóna. Čítané: (1)

Nashville ovládol Hatton a Legion XIII.

24.06.2024 15:30 LIV Golf sa z Houstonu presunula do Nashvillu, kde sa uskutočnil už deviaty turnaj tejto sezóny. Po úvodnom kole sa dostali do čela turnaja Fireballs GC hlavne vďaka výkonu Abrahama Ancera, ktorý zahral 64 rán a jeho tím si pripísal celkovo skóre -14. V druhom kole však opustili prvú priečku tímovej súťaže, keď si Príspevok Nashville ovládol Hatton a Legion XIII. zobrazený najskôr Golf Zóna. Čítané: (1)

V Holandsku rozhodovalo play-off. Vyhral Migliozzi.

24.06.2024 15:30 Turnaj KLM Open dostal DP World Tour v svojej European Swing do Holandska. Ihrisko The International v Amsterdame bolo svedkom veľmi vyrovnaného turnaja a tak sa niet čo diviť, že o víťazovi muselo rozhodnúť až play-off. Po štyroch kolách mala na svojom konte zhodné celkové skóre -11 až trojica hráčov. Talian Migliozzi a Angličan Dean sa na toto skóre dostali Príspevok V Holandsku rozhodovalo play-off. Vyhral Migliozzi. zobrazený najskôr Golf Zóna. Čítané: (1)