Rozšírené hľadanie
Utorok 25. Jún 2024 |
meniny má Tadeáš
V Belgicku sa túžby divákov nenaplnili, vyhral Španiel Elvira.

27.05.2024 15:00 Hostiteľom turnaja Soudal Open v Belgicku bola domáca golfová hviezda Thomas Pieters. Pieters pôsobí na LIV Golf, ale domáci turnaj si ako hostiteľ nenechal ujsť. Až do samotného konca bol aj v hre o titul. Povzbudzovaný domáci priaznivcami však nakoniec zaostal o jedinú ranu. Nacho Elvira vstúpil do finálového kola s náskokom štyroch rán, ktorý hneď na prvej jamke zvýšil Príspevok V Belgicku sa túžby divákov nenaplnili, vyhral Španiel Elvira. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Vo Francúzku si Morgane Metraux vybojovala ďalší titul.

27.05.2024 15:00 Ladies European Tour pokračovala vo svojom programe turnajom Jabra Ladies Open, ktorý hostil Evian Resort Golf Club vo Francúzku. Tie najlepšie spomienky na toto miesto bude mať určite Švajčiarka Morgane Metraux, ktorá si tu s prehľadom vybojovala svoj druhý titul na okruhu LET. Metraux zahrala v prvom kole 67 rán a na vedúcu dvojicu, Maročanku Ines Laklalech Príspevok Vo Francúzku si Morgane Metraux vybojovala ďalší titul. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Kárované sako si v Texase obliekol Davis Riley.

27.05.2024 15:00 Turnaj Colonial National Invitation patrí k tradičným turnajom PGA Tour a svoju históriu písše už od roku 1946. V roku 2019 sa premenoval na Charles Schwab Challenge, ale jeho prestíži to nič neubralo. Pre víťaza aj naďalej čaká červeno-čierne kárované sako a šek na vyše 1,6 milióna USD. O ten v tomto roku najlepšie zabojoval Davis Riley. Už v úvodnom kole sa Príspevok Kárované sako si v Texase obliekol Davis Riley. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Xander Schauffele si vybojoval prvý major titul.

20.05.2024 16:16 Ihrisko Valhalla Golf Club v Louisville, štát Kentucky, hostilo druhý major turnaj tohtoročnej sezóny, PGA Championship. Turnaj priniesol mnoho prekvapení a nakoniec nečakaného ale zaslúženého víťaza. Ním sa stal Xander Schuaffele, ktorý skvele turnaj odštartoval a na prvé miesto nikoho nepustil. Po úvodnom kole s výsledkom 62 rán sa na Schauffeleho tlačili mnohí hráči. V popredí bol Morikawa, DeChambeau, Príspevok Xander Schauffele si vybojoval prvý major titul. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Nelly Korda po krátkej pauze opäť víťazne.

20.05.2024 16:16 Len jeden štart na okruhu LPGA Tour si nechala Nelly Korda ako „prestávku“ vo svojej víťaznej šnúre v tejto sezóne. Minulý týždeň sa síce dostala do TOP10, ale na titul nedosiahla. Na turnaji Mizuho Americans Open sa však opäť vrátila na prvé miesto. Ihrisko Liberty National Golf Club v New Jersey bolo svedkom jej šiesteho titulu v tejto Príspevok Nelly Korda po krátkej pauze opäť víťazne. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Alexandra Försterling s domácim titulom na Amundi German Masters.

20.05.2024 16:16 Turnajom Amundi German Masters, ktorý hostilo ihrisko Golf&Country Club Seddiner See v Nemecku sa Ladies European Tour dostala vo svojom programe konečne do Európy. Turnaj začal veľmi opatrne, keď sa v prvom kole pod hranicu 70 rán dostali len tri hráčky. Najlepšie na tom bola domáca hráčka Patricia Isabel Schmidt, ktorá zapísala v prvom kole šesť birdie, ale Príspevok Alexandra Försterling s domácim titulom na Amundi German Masters. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Premiérový titul na novom turnaji pre Gotterupa.

13.05.2024 12:45 Súbežne s turnajom Wells Fargo Championship sa v kalendári PGA Tour objavil aj nový turnaj Myrtle Beach Classic, ktorý hostilo ihrisko The Dunes Golf and Beach Club. Druhý sled PGA Tour si tak mohol zahrať o miestenku na nadchádzajúci major turnaj a samozrejme body do rebríčka FedEx Cupu, hoci nie také, ako dostal víťaz na Wells Fargo Championship. Šancu Príspevok Premiérový titul na novom turnaji pre Gotterupa. zobrazený najskôr Golf Zóna.

McIlroy dostal víťaznú trofej rovno z vrtuľníka.

13.05.2024 12:45 PGA Tour mala na programe poslednú previerku pred druhým major turnajom sezóny. Súbežne sa hrali turnaja Wells Fargo Championship a Myrtle Beach Classic. Sledovanejším bol samozrejme turnaj Wells Fargo Championship v Južnej Karolíne, kde si víťaz mohol odniesť domov šek na 3,6 milióna USD a do rebríčka FedEx Cupu si pripísal 700 bodov. Pre víťaza súbežne hraného turnaja Príspevok McIlroy dostal víťaznú trofej rovno z vrtuľníka. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Rose Zhang sa dočkala ďalšieho titulu.

13.05.2024 12:45 Turnaj Cognizant Founders Cup v New Jersey pútal veľkú pozornosť všetkých fanúšikov ženského golfu. Po menšej pauze v ňom nastúpila aj Nelly Korda a všetci s napätím čakali, či sa jej podarí zvíťaziť aj na ďalšom turnaji. Korda má za sebou z posledných piatich štartov v tejto sezóne päť turnajových titulov a bola veľkým favoritom na zisk ďalšie víťazstva. Hneď od úvodu Príspevok Rose Zhang sa dočkala ďalšieho titulu. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Na Aramco Series zostal titul doma v Soule.

13.05.2024 12:45 Po menšej prestávke sa Ladies European Tour presťahovala do Ázie. Kórea hostila ďalší zo série turnajov Aramco Team Series, ktorý sa hrá v dvoch formátoch, v individuálnej súťaži a v súťaži družstiev. Diváci v New Korea Country Club v Soule boli svedkami domáceho víťazstva Hyo-Joo Kim. Tá sa do čela výsledkovej listiny dostala hneď po prvom kole, keď zapísala skóre 68 Príspevok Na Aramco Series zostal titul doma v Soule. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Kanaďan Taylor Pendrith vyhral v Texase.

06.05.2024 12:30 Prestížny turnaj Byrona Nelson, ktorý mal posledných deväť rokov názov AT&T Byron Nelson, sa na nasledujúcich minimálne desať rokov premenoval na The CJ CUP Byron Nelson. Prvý ročník tohto turnaja sa odohral v roku 1944 pod názvom Texas Victory Open a jeho prvým šampiónom bol práve Byron Nelson. Meno tohto slávneho hráča nesie turnaj od roku 1968. Príspevok Kanaďan Taylor Pendrith vyhral v Texase. zobrazený najskôr Golf Zóna.

Skrátený turnaj v Číne vyhral Španiel Otaegui vďaka skvelému finišu.

06.05.2024 02:30 Turnajom Volvo China Open uzatvorila DP World Tour svoju ázijskú časť kalendára. Asian Swing pozostával zo štyroch turnajov, ktoré sú „prerušené“ len dvomi major turnajmi v Amerike, The Masters a PGA Championship. Po úvodných dvoch kolách bol vo vedení Švéd Sebastian Söderberg, ktorý sa do čela turnaja dostal hneď po prvom kole, ktoré zahral s výborným skóre   63 Príspevok Skrátený turnaj v Číne vyhral Španiel Otaegui vďaka skvelému finišu. zobrazený najskôr Golf Zóna.

V Singapúre opäť víťazne Ripper GC, v jednotlivcoch prvý Koepka.

06.05.2024 02:30 LIV Golf sa z Austrálie presunula do Ázie. V Singapúre sa odohralo už siedme pokračovanie tohtoročnej sezóny. Sentosa Golf Club bol opäť svedkom vyrovnaného turnaja, na ktorého konci sa po prvýkrát v tejto sezóne tešil v súťaži jednotlivcov Brooks Koepka. Ten odohral výborný turnaj a darilo sa mu hlavne v druhom kole. Po úvodnom skóre 66 rán si Koepka poradil Príspevok V Singapúre opäť víťazne Ripper GC, v jednotlivcoch prvý Koepka. zobrazený najskôr Golf Zóna.