Rozšírené hľadanie
Štvrtok 30. Máj 2024 |
meniny má Ferdinand

COTI Network uvádí na trh MultiDAG 2.0, který umožňuje soukromé platební sítě pro podniky

Datum: 02.01.2023

COTI Network, decentralizovaný finančný protokol (DeFi), ktorý stojí za novým stablecoinom Cardano (ADA), úspešne aktualizoval svoju sieť. 

COTI Network uvádí na trh MultiDAG 2.0

Aktualizácia previedla blockchain na sieť s viacerými tokeny, ktorá teraz podporuje vytváranie súkromných platobných sietí.

Podľa spoločnosti COTI to podnikom umožní spustiť vlastnú súkromnú platobnú sieť (PPN), ktorá zahŕňa vydávanie platobných tokenov značky COTI MultiDAG (CMD), vernostných tokenov a ďalších.

Firma taktiež oznamuje úpravu svojich užívateľských poplatkov. Poplatok za vklad sa zníži o 50 % a poplatok za výber sa zmení z pevne stanovenej ceny na dynamickú. Medzi ďalšie poplatky patrí fixný poplatok za multiplikáciu a 1-5% likvidačný poplatok, pričom oba sa vzťahujú iba na multiplikované vklady. Nový model poplatkov nadobudne platnosť 15. januára.

Spoločnosť COTI verí, že jej prechod vyvolá široké prijatie prijímania kryptoaktívnych aktivít ako platieb za tovar a služby. Toto spustenie je považované za významný krok pre kryptomenový priemysel, pretože MultiDAG 2.0 zvýši rast širokého prijatia kryptomenových platieb pre podniky, ktoré zatiaľ kryptomenové platobné riešenie neprijali.

Čítané: 3192 x