Rozšírené hľadanie
Pondelok 25. Máj 2020 |
meniny má Urban
Solídne bezdrôtové slúchadlá: 1More Stylish True Wireless

30.06.2019 22:30 BRATISLAVA - Čínsky výrobca slúchadiel 1More je vo svete veľmi známy hlavne svojou dobrou cenovou politikou. Tak, ako je známe u čínskych výrobcov ponúkajú “za dobrý peniaz, veľa muziky”. Nie je tomu inak ani v tomto prípade, a preto ak hľadáte bezdrôtové slúchadla a nechcete investovať príliš veľa EUR, tento produkt by ste si mali zapísať na váš výberový list.

FOTO Budú takto vyzerať ľudia v roku 2100? Poznačení máme byť technológiami!

30.06.2019 22:30 BRATISLAVA - Moderné technologické vymoženosti so sebou neprinášajú len príjemné veci, ale aj nemalé zdravotné komplikácie. Vedci po celom svete už popísali niekoľko vážnych zdravotných problémov, ako napríklad „technologický krk“ vznikajúci pri nadmernom namáhaní krčných stavcov pri pozeraní do telefónu.

Dievčatko si z výletu donieslo kliešte: FOTO O pár dní zostalo paralyzované, varovanie matky!

30.06.2019 20:30 COLORADO - Matka z Colorada varuje ľudí na Facebooku po tom, čo jej dcéra Jenna utrpela vzácnu formu paralýzy po jednodňovom kempingovom výlete. Po príchode domov jej mama našla pár kliešťov vo vlasoch. Desať dní po návrate z kempu sa u Jenny prejavila paralýza spodnej časti tela.

Zverokruh odhalí vaše superschopnosti: Viete, ktorou silnou stránkou disponujete práve vy?

30.06.2019 20:30 BRATISLAVA - Podľa astrológov má každá ženská predstaviteľka zverokruhu svoju vlastnú tajnú moc! Akou výhodou disponujete vy?

Do kín mieri film s hitmi The Beatles avšak bez slávnych chrobákov

30.06.2019 18:30 BRATISLAVA - Už od štvrtka 27. júna sa aj v slovenských kinách premieta komédia režiséra Dannyho Boylea Yesterday. Vo filme hrá hlavnú úlohu hudba skupiny The Beatles, na ktorú si však nikto nespomína. Okrem jedného Inda. Ten sa rozhodne potenciál skladieb využiť vo svoj prospech, čo mu prinesie svetovú popularitu.

Predavačka prezradila TOP trik: VIDEO ako spraviť z napínacej plachty úhľadný štvorec za pár sekúnd

30.06.2019 17:08 QUEENSLAND - Viacerí určite uznajú, že skladanie napínacej posteľnej plachty je zaberačka. Z veľkého kusu tejto bielizne zvyčajne vznikne nie príliš estetický neidentifikovateľný útvar, ktorý sa nám podarí nejakým spôsobom napratať do skrine, či komody. Asistentka predaja z Pacific Fair Shopping Centre v Queenslande má však na tento problém jednoduché riešenie.

Omamná vôňa, upokojujúce účinky a krásna farba: Jún patrí levanduli, vyrob si z nej tento fantastick

30.06.2019 16:06 BRATISLAVA - Jún patrí levanduli, jej omamnej vôni a krásnej farbe. Okrem toho má množstvo liečivých, upokojujúcich účinkov. Začiatkom každého leta zdobí naše záhrady, byty či iné príbytky. Vedeli ste však, že sa z nej dá vyrobiť skvelý sirup? Tak si jeden vyrobte a ozdobte levanduľou aj svoju kuchyňu. Sľubujem, že ním ohúrite naozaj každého.

Manželom sa na záhrade povaľoval čudný predmet: Tomu, o čo asi ide, sa im verilo ťažko

30.06.2019 14:35 SIDMOUTH - Briti Stephen a Stella Huyshe-Shiresovci objavili po presťahovaní sa do domu v Sidmouthe v grófstve Devon zvláštny útvar, ktorí nedokázali identifikovať. Až po čase zistili, že na ich pozemku majú najväčší zub mamuta, aký bol kedy nájdený v tejto lokalite. Niektorý z bývalých majiteľov domu na vzácny nález pravdepodobne narazil úplnou náhodou, keď v záhrade kopal kanál na plynové potrubie.

Pripravte si lekárničku na dovolenku

30.06.2019 14:35 BRATISLAVA - Prázdniny sú tu a určite chystáte s deťmi na dovolenky. Nezabudnite pobaliť všetko čo treba. Dôležitou súčasťou batožiny je aj lekárnička. Čo by mala obsahovať?

Ako nepribrať, keď celý deň trčíme v práci: Pomôžu vám tieto tipy

30.06.2019 14:35 BRATISLAVA - Pozná to asi každý. Práca nám zaberá množstvo času a máme pocit, že akúkoľvek pauzu absolvujeme, na konci dňa nebudeme stíhať. No nie je to tak celkom pravda. Čím menej počas pracovného dňa oddychujeme, tým náročnejšie je po pár hodinách plniť úlohy.

Módna modrá ani časom nebledne

30.06.2019 12:40 BRATISLAVA - Levi Strauss je dnes firma s trhovou kapitalizáciou 8,6 miliardy dolárov a je po sieti Zara druhým najväčším predajcom džínsového oblečenia na svete. Tretie miesto patrí HM.

VIDEO Šokujúceho aktu za bieleho dňa: Majiteľ domu trvá na ospravedlnení, TOTO nie je normálne

30.06.2019 11:02 NORTH LAUDERDALE - Na Wiltona Thomasa čakalo po príchode domov z práce na príjazdovej ceste pred vlastným domom v North Lauderdale na Floride nepríjemné prekvapenie v podobe zapáchajúcich ľudských exkrementov. Zanechal ich tam doteraz neidentifikovaný muž, po ktorom už pátra polícia. Celý incident nahrala bezpečnostná kamera.

Ovocie, ktoré vás zachráni pred plešatosťou: Tieto druhy sa postarajú o hustú a dlhú hrivu!

30.06.2019 09:30 BRATISLAVA - Podľa experta na vypadávanie vlasov existuje 5 potravín, ktoré podporia rast vlasov a zabránia tým ich vypadávaniu. Zatiaľ čo jablká môžu pomôcť zabrániť lupinám, dôkazy ukazujú, že broskyne zastavia rednutie vlasov. Ktoré ďalšie druhy ovocia majú takúto silu?

FOTO Živý plot ukrýva obrovské prekvapenie: Do tohto domu nesmie nikto vstúpiť!

30.06.2019 05:16 CORNWALL - Obrovský živý plot skrýva opustenú chalupu v hodnote v prepočte viac ako 260-tisíc eur. Kupujúci do chalupy nemôžu vstupovať za žiadnych okolností, keďže je takmer v dezolátnom stave. Lavender Cottage v St Agnes v anglickom grófstve Cornwall je prístupná len pre tých, ktorí sa do nej doplazia po rukách a kolenách.

Telekom rozdáva dáta: Zákazníci získajú od 250 MB do 30 GB

29.06.2019 21:15 BRATISLAVA - Jeden z popredných slovenských operátorov, Telekom, dnes médiá informoval o letnej akcii, ktorú si pripravil pre takmer všetkých svojich zákazníkov. V limitovanej akcii platnej len počas júla 2019 získajú zákazníci dáta navyše zadarmo.