Rozšírené hľadanie
Nedeľa 10. December 2023 |
meniny má Radúz

Zakladajte u susedov, zakladajte podnikanie!

Datum: 29.09.2015

Podnikanie, do ktorého sa chcete vrhnúť, nemusí mať bydlisko len na Slovensku. Podnikanie môže aj cestovať. Čo keby ste sa rozhodli podnikať u našich západných susedov? Čo všetko by ste museli podstúpiť pre to, aby ste mohli podnikať v Českej republike? A najmä, kto by vám pomohol založiť si novú s.r.o. v Českej republike? Povieme si, len čítajte ďalej.

Podnikanie v Čechách

 

Česká republika ponúka pre slovenských občanov oveľa lepšie podmienky na podnikanie. Povedzme si úprimne, ekonomika v tejto krajine je na inej úrovni ako tá naša slovenská! Bolo by fajn, keby ste sa pri zakladaní spoločnosti obrátili na spoločnosť Online Invest, ktorá okrem zakladania spoločnosti na Slovensku, o ktorej si povieme neskôr, ponúka aj možnosť vycestovať za podnikaním do susedného Česka. Prečo by ste nevyužili túto možnosť? Prečo by ste nemali ujsť do zahraničia za podnikaním? Nech sa páči, choďte a prosperujte! Urobte dobré meno Slovensku.

 

Zakladanie spoločnosti na Slovensku

 

Ak však chcete ostať v našich podmienkach, neutekajte od Online Invest. Táto spoločnosť vám pomôže za naozaj smiešnu sumu postaviť základ vášho podnikania – pomôže vám postaviť sa na nohy. Pomôže vám pri zakladaní budúcej svetoznámej spoločnosti. Na čo by ste sa trápili a zháňali niekoho, kto by vám dával neúplne rady, keď máte možnosť obrátiť sa na odborníka, ktorý je v tom zabehnutý? Bežte na stránku onlineinvest.sk a prezrite si cenovú ponuku. Ostanete ohromení!

 

Podnikáte a potrebujete sklad? Vyberte si paletový sklad!

 

Jungheinrich vám prichádza na pomoc v pravý čas. Ponúka vám možnosť zaobstarať si paletový sklad za babku. Čo na to poviete? Viete si predstaviť práve takýto typ skladu? Ak áno, tak neváhajte kontaktovať odborníkov z Jungheinrich! 

Čítané: 4187 x