Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Streda 23. Január 2019 | meniny má Miloš

Monitorujeme 1686 informačných zdrojov

Sen každej rodiny

Byť zdravými, mať sa dobre, žiť spolu navždy. A predsa ešte niečo... Pomáhať si! Základná bunka spoločnosti by bez pomoci určite nemohla existovať. Brat pomáha sestre, ocko pomáha babke, mamka sa snaží vyriešiť domáce úlohy. Všetci členovia rodiny sú tu navzájom pre seba. Pomoc však neocenia len vnútorní členovia rodiny. Spoločnosť je totiž obrovská. Ak si navzájom pomôžeme, vybudujeme si neskutočné siete rodinných priateľstiev. Medzi ne sa hrdo hlási aj rodinabazar.sk, kde môže každá rodinka nájsť kúsok zo seba, pre seba a na seba. 

Deti – naša budúcnosť

Tak sa to hovorí. Deti robia našu rodinu plnohodnotnou a často sa nám s nimi spájajú úsmevné situácie, ktoré si vieme priradiť k určitým miestam a predmetom. Deti sú výnimočné, a preto by im nemalo nič chýbať. Aj tu prichádza na pomoc rodinabazar.sk. Nájdete tu tiež detský bazár, na ktorom môžete bezplatne inzerovať predaj a nákup všetkého, čo sa týka detí, domácnosti a rodinky. Ste väčšia firma, no máte rodine čo ponúknuť? Žiadny problém! Detský bazár je tu rovnako aj pre podnikateľov. Môžete tu naplno prezentovať svoje výrobky, produkty a iné služby, ktoré sú pre rodiny dôležité a potrebné. Neviete, ako na to? Stačí Vám jednoduchá bezplatná registrácia, ktorá nezaberie ani minútku. Po nej môžete smelo pridávať inzeráty, prípadne nakupovať.

Autosedačky a kočíky = nerozlučné DUO

Jedným z najpopulárnejších a najžiadanejších inzerátov sú práve tie na autosedačky a kočíky. Mamičky, máte veľké deti a Váš pomocník, v ktorom ste svojho malého miláčika toľko vozili, zapadá prachom? Skúste ho ponúknuť iným rodinám na detskom bazári. Každý deň sa predsa niekto narodí a môže mu poslúžiť práve ten Váš kočík. Rovnako je to i s autosedačkou. Tá tvorí na druhej strane povinnú výbavu všetkých automobilov, ktorých vodiči sú hrdí ockovia. Veľkí chlapi si nemusia kupovať čisto novú autosedačku, pretože vedia, že rovnako dobrú a za lepšiu cenu nájdu práve na detskom bazári. Ďalšie výhody? Pri dohode s predajcom môžete mať Vašu autosedačku či kočíky k dispozícii aj hneď zajtra. Už dávno nemusíme ísť do mesta a čakať, kým nás obslúžia, stačí si kliknúť a objednávame si z pohodlia domova.

 

Foto: internet.ceo.wa.edu.au

Datum: 15.07.2014Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť