Rozšírené hľadanie
Utorok 20. Február 2024 |
meniny má Lívia

Cestujte s kuframi Samsonite

Datum: 24.03.2014

Už sú to štyri roky, ako svetoznámy výrobca prvotriednych kufrov Samsonite oslávil 100. výročie svojho založenia. Kvalitné cestovné kufre Samsonite boli uvedené najskôr na americký trh, postupne si získavali stále viac priaznivcov na všetkých kontinentoch. Stačí sa pozrieť do odbavovacích hál ktoréhokoľvek letiska na svete, Samsonite jednoznačne víťazí. Výnimočné produkty tejto značky sa stali spoľahlivým sprievodcom cestujúcich na dovolenku či za biznisom.

Pomaly sa blíži dovolenková sezóna, na ktorú sa Samsonite pripravil s mnohými novinkami. Do svojho portfólia zaradil nové série cestovných kufrov, ktoré zaujmú svojím dizajnom, unikátnym spracovaním, použitím výnimočných materiálov, či zaujímavými farebnými kreáciami.

Úplne samozrejmou prednosťou kufrov Samsonite je ich nízka hmotnosť, ktorú zabezpečujú kvalitné odľahčené materiály použité pri výrobe. Táto vlastnosť kufrov je v dnešnej dobe nízko nákladových prepravných spoločností jednou z najdôležitejších požiadaviek cestujúcich a Samsonite ju spĺňa na výbornú.

Cestovné kufre Samsonite Lite Locked

Lídrom medzi odľahčenými cestovnými kuframi je elegantná séria mušľovitého tvaru Cosmolite, ktorú teraz Samsonite ponúka vo vylepšenej verzii Lite-Locked. Aj tieto kufre sú vyrobené špeciálnou inovatívnou technológiou Curv®, ktorá zabezpečuje ich nezvyčajnú ľahkosť, pevnosť a zároveň pružnosť. Obal kufra sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, pretože nová technológia umožňuje jeho úžasnú odolnosť voči poškriabaniu. Kufre kolekcie Cosmolite sa stali najpredávanejšími v celej Európe a preto Samsonite vo vylepšenej verzii Lite-Locked podporil tento predaj ďalšou inováciou. Je ňou spojenie dvoch kľúčových prvkov hlboko zakorenených v "DNA Samsonite“ - unikátnej Curv® technológie a 3-bodového uzamykacieho systému. Uzamykací systém patentovaný spoločnosťou Samsonite ponúka stále väčšiu bezpečnosť a praktické cestovné využitie. Ľahkosť nebola nikdy taká bezpečná a bezpečnosť nebola nikdy taká ľahká! Navyše, celá séria cestovných kufrov Lite-Locked sa vyrába v Európe.

Vo svetovej výrobe cestovných kufrov nachádza čoraz väčšie uplatnenie polykarbonát, vyvinutý pre spoľahlivé zabezpečenie kufra proti nárazu. Nízka hmotnosť tohto materiálu ho predurčuje na výrobu odľahčených cestovných kufrov, pevných a pružných zároveň. Tieto cestovné kufre sa vyznačujú luxusným vzhľadom s decentnou farebnosťou, ich povrch je možné upraviť na rôzne vzory. Medzi novinkami vyrobenými z polykarbonátu zaujmú tieto série: Engenero, Spin Trunk a Skydro.

Cestovné kufre Samsonite Engenero

Kufre série Engenero sa vyznačujú prepracovaným dizajnom s matným metalickým efektom, ktorý bol dosiahnutý pridaním špeciálnych kovových častíc. Tieto kufre sú momentálne najľahšie v rámci Samsonite, spinner 55 má hmotnosť len 2,1 kg a spinner 75 len 3,3 kg.

Cestovné kufre Samsonite Spin Trunk

Séria Spin Trunk zaujme cestovateľov veľkým objemom kufra s inovatívnym baliacim systémom 80/20. Spodná časť kufra obsahuje až 80 % objemu, čo umožňuje praktické balenie a jednoduchý prístup do obsahu kufra. Takýmto spôsobom balenia sa šetrí priestorom, do kufra je možné nabaliť väčšie množstvo vecí.

Cestovné kufre Samsonite Skydro

Samsonite prináša Skydro, nadčasovú polykarbonátovú kolekciu elegantného vzhľadu, odolnú voči poškriabaniu. V kolekcii sú použité 2 rôzne vzory na povrchu kufrov - geometrický vzor pre moderný vzhľad na farebnejších kufroch a decentný vzor na klasických farbách.

Cestovné kufre Samsonite Brazilia

Cestovné kufre Samsonite Brazilia 

V tomto roku sa konajú Majstrovstvá sveta vo futbale v Brazílii. Samsonite preto zaradil do svojej ponuky v rámci obľúbených škrupinových kufrov S´cure aj novú zeleno-žltú farbu vo farbách brazílskej zástavy. A navyše, vo všetkých kufroch sérií S´cure, S´cure DLX a Aeris v rámci letnej sezóny nájdete ako darček 2 kusy plážových šľapiek flip-flop tiež v zeleno-žltej farbe. Užite si pestré leto s darčekom od Samsonite!

Novinky pre nastávajúcu sezónu priniesol Samsonite aj v rámci textilných kolekcií. Aj pri výrobe týchto kufrov sú zohľadnené hlavné požiadavky cestujúcich – nízka hmotnosť, komfortné vybavenie, či jednoduchá manipulácia. Toto všetko spĺňajú nové série Pop-fresh, Lumo a Monotrax.

Cestovné kufre Samsonite Pop fresh

Zábavné a svieže farby sú hlavným znakom novej série Pop-fresh. Samozrejme, produkty tejto kolekcie majú nielen svieži dizajn, ale zaujmú taktiež svojou ľahkosťou, vysokým komfortom a širokým výberom kufrov a cestovných tašiek. Táto kolekcia je určená predovšetkým mladým ľudom objavujúcim svet s perfektne vybavenou batožinou.


Cestovné kufre Samsonite Lumo

Kolekcia Lumo v sebe skĺbila ľahkosť a pružnosť mäkkostennej batožiny s pevným a odolným vnútorným rámom. Táto séria má všetky predpoklady, aby splnila náročné požiadavky dovolenkárov ako aj obchodných cestujúcich. Ponúka najširší sortiment batožiny, až 21 cestovných a business produktov. Tieto multifunkčné výrobky svojou ľahkosťou a pevnosťou zabezpečujú jednoduché a pohodlné cestovanie.

Cestovné kufre Samsonite Monotrax

Vystúpte z vychodených koľají so sériou Monotrax! Táto veľmi ľahká cestovná kolekcia  kombinuje veľký objem a vysokokvalitné materiály s inovatívnym dizajnom. Monotrax prichádza na scénu v štyroch farebných kombináciách inšpirovaných poslednými  outdoorovými trendami. Použitý materiál nylon Ripstop zabezpečí pevnosť a odolnosť kufra aj v extrémnych situáciách.

Samozrejme, ako v každej sezóne, prináša Samsonite aj nové business produkty.

Cestovné kufre Samsonite PRO DLX

Najvýraznejšou inováciou prešla najluxusnejšia business kolekcia Pro-DLX, ktorá sa predstavuje už v 4. generácii. Táto kolekcia bola svojím dizajnom, použitým materiálom ako aj samotným perfektným spracovaním navrhnutá tak, aby v maximálnej miere vyhovela náročným požiadavkám neustále cestujúcich businessmanov. Inováciou bolo dosiahnuté výrazné zníženie hmotnosti (napr. upright 55 má len 2,9 kg), vylepšenie vnútornej organizácie a lepšia bezpečnosť pri cestovaní. Luxusný vzhľad dodáva výrobkom veľmi odolný armurovaný nylon s koženými doplnkami.

Cestovné kufre Samsonite City Vibe

Nová séria City Vibe predstavuje symbiózu dobre vybavenej pracovnej tašky s ležérnym imidžom jej nositeľa. O takéto tašky je čoraz väčší záujem a preto Samsonite prichádza so sériou ponúkajúcou 15 produktov ideálnych pre použitie pri práci, voľnom čase i na cestách do zahraničia. Užívatelia sa určite potešia jemne potlačenému materiálu s veľkou odolnosťou proti poškriabaniu.

Cestovné kufre Samsonite Triforce

Séria Triforce vznikla ako odpoveď na úsilie o optimálnu ochranu tašiek na prenos notebookov. Samsonite tak preskúmal nové obzory, ktoré by sa dali využiť pre jej zabezpečenie. Inšpiráciu našiel v športových a technických vymoženostiach. Výsledkom sú vzduchové vložky absorbujúce otrasy a špeciálne vystlané rohy tašiek. Tieto dve výnimočné vylepšenia v kombinácii s veľmi odolnou penovou výstelkou ponúkajú unikátnu a efektívnu trojkombináciu ochranného systému. K tomuto systému sa pripája praktické vnútorné usporiadanie, technický vzhľad a odolný materiál. Toto všetko predurčuje sériu Triforce na úspech medzi budúcimi užívateľmi.

Spoločnosť eurOKontakt s.r.o. je obchodným zástupcom pre značku Samsonite na Slovensku. Zároveň je zmluvným distribútorom počítačových tašiek Samsonite pre slovenský trh.

Spoločnosť prevádzkuje kamenné obchody a internetový obchod pod názvom:

in bag

Bližšie informácie nájdete na: eurokontakt@eurokontakt.sk a www.inbag.sk.

Bližšie informácie nájdete na: eurokontakt@eurokontakt.sk  a  www.inbag.sk.

Čítané: 5525 x