Rozšírené hľadanie
Štvrtok 22. Október 2020 |
meniny má Sergej

Motorové oleje a filtre pre Vaše auto

Datum: 13.01.2015

Motorové oleje sú večnou témou automobilových nadšencov. Veľký výber motorových olejov a príslušenstva dáva možnosť porovnávať a konfrontovať rôznych výrobcov. Vyberte si aj vy správny olej u špecializovaného odborníka v predaji motorových olejov, mazív a príslušenstva. 

Motorové oleje vyrábajú tradiční – veľkí výrobcovia, medzi ktorých určite patria firmy Shell, Castrol, Total či mnohé iné. Na druhej strane sa do popredia dostávajú menší, no často špecializovaní výrobcovia olejov, ktorí prinášajú aj inovatívne poňatie výroby olejov s ohľadom na ich funkčnosť, kvalitu prípadne špecializáclu.

Výber vhodného motorového oleja tiež spočíva v odporúčaniach jednotlivých výrobcov automobilov. Dobrá viskozita oleja nám umožňuje používať automobil pri rôznych teplotných pomeroch a tiež zaručuje kvalitné a rýchle premazanie motora ihneď po štarte ako aj pri samotnej prevádzke. Vhodný motorový olej teda šetrí motor a tiež znižuje spotrebu paliva.

Je veľa faktorov, ktoré je potrebné vedieť pri výbere vhodného motorového oleja. Aby ste sa mohli aj vy ľahšie zorientovať vo výbere, môžete si na stránke http://www.123-olej.sk/motorove-oleje/ nájsť prehľadné rozdelenie motorových a iných olejov. Je naozaj z čoho vyberať a samozrejme v cenách, neporovnateľných s autorizovanými servismi, čerpacou stanicou alebo kamennou predajňou. V tomto internetovom obchode nájdete aj jednotlivé odporúčania výrobcov a pokiaľ máte ešte nejaké nejasnosti, určite sa pozrite do sekcie poradňa alebo fórum. Nákup motorového oleja sa pre Vás stane jednoduchým, ako bežný nákup v supermarkete.

 

Pri výmene motorového oleja sa štandardne menia filtre prevádzkových kvapalín a vzduchu. Tie samozrejme nájdete v obchode, na stránke http://www.123-olej.sk/automobilove-filtre vlastnú, prehľadnú kategóriu rozdelenú podľa jednotlivých výrobcov, typov vozidla a ich motorizácie. Nemôžete sa teda pri výbere pomýliť. Vyberiete si teda určite správny olejový, palivový kabínový alebo vzduchový filter. V ponuke sú tiež filtre pre nie už bežné typy automobilov, ale aj filtre pre motocykle. Filtre v ponuke obchodu sú výhradne od osvedčených výrobcov – Bosch, Mann a Filtron.

Špecializovaný, rokmi overený predajca olejov, mazív a auto moto príslušenstva www.123-olej.sk Vám garantuje bezpečný a overený nákup. Internetový obchod je prevádzkovaný aj v Českej Republike www.123-olej.czTento obchod sa pravidelne umiestňuje na popredných priečkach spotrebiteľského hodnotenia porovnávačov cien a kvality ako sú Heuréka a Najnákup. Recenzie obchodu sú zárukou mnohých spokojných zákazníkov.