Roz┼í├şren├ę h─żadanie
Streda 29. Marec 2023 |
meniny má Miroslav

Sila fotografie

Datum: 22.06.2016

  Zamysleli ste sa niekedy nad tým, pre─Źo si tak radi stále dokola pozeráme svoju súkromnú zbierku fotografií, ─Źi domáce fotoalbumy?

Fotografovanie je spolo─Źenská, umelecká technická disciplína, ktorá vznikla len za─Źiatkom devätnásteho storo─Źia vo svete módy, vo Francúzsku. Od ─Źias ─Źiernobielej fotografie, kedy vyobrazené postavy pripomínali priesvitného ducha, a navyše vydr┼żali jasné len pár hodín po zhotovení, ubehli roky, a fotografovanie ako aj fotka samotná prebehla zna─Źným pokrokom.

V dnešnej dobe digitalizácie u┼ż nemáme doma plné police hrubých fotoalbumov, ich miesto sa presunulo na naše harddisky v po─Źíta─Źi. 

Osobne si myslím, ┼że listovanie vo fotoalbume, ─Źi prehrabávanie sa starými spomienkami je ove─ża krajšie a zaujímavejšie ako klikanie do po─Źíta─Źa. A svoje tvrdia aj psychológovia. Jediný poh─żad na fotografiu milovanej osoby doká┼że vyplavi┼ą z nášho tela endorfíny – hormóny š┼ąastia, a jednoduchým spôsobom zlepši┼ą de┼ł. Aj preto si nevieme predstavi┼ą náš pracovný stolík v kancelárii bez zarámovaného obrázku milovaného partnera, partie priate─żov, ─Źi vysmiatych ratolestí, alebo aj obrazu na stenu z fotografie v spálni, obýva─Źke, poprípade v inej miestnosti.

Týchto jednoduchých zásad sa dr┼żia aj rôzne internetové obchody, ktoré do ponuky obrazov zaradili aj mo┼żnos┼ą vyhotovenia fotky na plátno. Výsledný obraz je v závislosti od zaslanej fotografie kvalitný, plný farieb a profesionálne upravený.

Jednoducho vyberiete svoju milovanú fotografiu a dajte si zhotovi┼ą foto na plátno. Ka┼żdú miestnos┼ą v dome mô┼żu zdobi┼ą tie najvzácnejšie momenty z Vášho ┼żivota, a navyše vo ve─żkom formáte. Príjemná nostalgia, spomienky, úsmevy na ka┼żdý de┼ł. Preto┼że š┼ąastie sa hodí v┼żdy a ku všetkému.

─î├ştan├ę: 3944 x