Rozšírené hľadanie
Štvrtok 30. November 2023 |
meniny má Ondrej, Andrej

Chcete si kúpiť nové auto? Najprv si ho vyskúšajte

Datum: 21.04.2016

Kúpa nového auta je veľké rozhodnutie. Nekupujete ho každú chvíľu a nechodíte do autopredajní ako do supermarketu na nákupy.

Auto s vami ostanie niekoľko rokov, a preto je nanajvýš dôležité, aby ste si vybrali správne. Aj z toho dôvodu ponúkajú predajne áut testovacie jazdy, na ktorých si môžete svoje nové auto požičať. Ale na zoznámenie často potrebujete trochu viac času, nie len niekoľko desiatok minút. Chvíľková jazda vám nemusí dať presný obraz o tom, či je auto vhodné práve pre vás

Ale čo ak by ste si svoje nové auto mohli  ľahko vyskúšať ? Viac ako na niekoľko minút. Viac ako na niekoľko hodín. Dokonca aj na niekoľko dní pred tým, než si ho kúpite.

V dnešnej dobe nie je problém nájsť autopožičovňu, kde nájdete mnoho modelov na výber od nižšej triedy až po vyššiu. Niektoré autopožičovne sa dokonca špecializujú len na športové autá. Ak trochu pohľadáte, skôr či neskôr nájdete aj svoje auto, ktoré si plánujete kúpiť.

V prípade potreby si v rámci prenájmu áut môžete dať pristaviť vozidlo na vami vybrané miesto, takže nebudete musieť ísť priamo do požičovne.

Auto budete mať len pre seba na niekoľko dní a nebudete tak obmedzovaný tým, kam môžete ísť a nebude vedľa vás sedieť predajca, ktorý by vám auto chcel nanútiť. Vy budete pánmi nad situáciou.

Článok pre vás pripravili špecialisti na prenájom áut https://www.rai.sk/.

 

 Autorské právo: photka / 123RF Reklamní fotografie

Čítané: 5847 x