Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 18. Január 2019 | meniny má Bohdana

Monitorujeme 1686 informačných zdrojov

Automobilka Hyundai ako oficiálny sponzor UEFA EURO 2016 vie, že vášeň k futbalu pochádza z naozajstných fanúšikov a to bez ohľadu na vek.

Prvé video "Prichádza Euro 2016", ktoré bolo zverejnené na začiatku turnaja dosiahlo viac ako 33 miliónov zhliadnutí na YouTube.

Druhé video "Čakanie" je prítomné už od 1. júna. Video zobrazuje mladú dievčinu a dlhoročného životného fanúšika, ktorý cestuje na zápas v Hyundai automobile a je zaseknutý v zápche. Super hviezda ako Cristiano Ronaldo zdržiava zápas pokiaľ nedorazia ozajstní fanúšikovia. Video môžete zhliadnuť nižšie:


https://youtu.be/GBuPeSTfBpI

 

 

 

Pre UEFA EURO 2016 je Hyundai Fan Park online strediskom, kde ozajstní fanúšikovia majú prístup k rôznym hrám, novinkám a súťažiam. Napriklad súťaž o automobil Hyundai i20, ktorá prebieha od 1. júna do 10. júla.

 

Hyundai Fan Park nájdete len v 2 krajinách Európy. Prvý je vo Veľkej Británi a druhý v Českej republike. Viac o českom Fan Parku, ktorý je v Prahe tu.

 

V priebehu celého turnaja bude Hyundai poskytovať viac ako 350 vozidiel, ktoré budú pomáhať s transportom na zápas delegátom, personálu UEFA, rozhodcom, médiám, ochranke a VIP hosťom.

 

Digital Fan Park: euro2016.hyundai.com

Datum: 24.06.2016Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť