Rozšírené hľadanie
Piatok 19. Apríl 2024 |
meniny má Jela

Skákanie na trampolíne ako skvelý spôsob chudnutia!

Datum: 05.02.2018

Aj vašim novoročným predsavzatím je konečne schudnúť a zlepšiť fyzickú kondíciu? No beh vás príliš neoslovil a tráviť denne hodinu v posilňovni nie je zrovna vaša šálka kávy? Nevadí! Existuje skvelé riešenie, vďaka ktorému konečne zhodíte nejaké to kilečko navyše, a aby toho nebolo málo, perfektne sa pri tom zabavíte. 

Už aj vy tušíte, že pôjde o skákanie na trampolíne?

Zbohom boľavé kĺby!

Už dávno neplatí, že skákanie na trampolíne je určené výhradne pre deti. V súčasnosti čoraz viac žien navštevuje hodiny „jumpingu“, ktoré zahŕňajú rôzne cvičenia na trampolíne. Výhodou je predovšetkým to, že cviky na trampolíne žiadnym spôsobom nezaťažujú vaše kĺby, čiže sa nemusíte obávať nepríjemných bolestí, s ktorými sa môžete stretnúť najmä v súvislosti s cvičením na tvrdej zemi.

Nebojte sa cviky odmieňať

Spočiatku vás pravdepodobne napadlo, že na trampolíne sa dá len skákať. Omyl! Môžete na nej prevádzať rôzne druhy cvičenia, ktoré je ideálne z času na čas odmieňať. Klasické drepy, dynamický šprint či striedanie pomalých a rýchlych výskokov sú len niektoré z možných cvikov, ktoré by ste jednoznačne mali vyskúšať aj vy. Takýmto spôsobom posilníte nielen fyzické, ale i psychické zdravie. Pokojne si k cvičeniu pustite vašu obľúbenú hudbu a aspoň na pár minút sa odreagujte, uvoľnite a venujte sa len a len sebe.

Urobte radosť vašim ratolestiam

Ak uvažujete nad kúpou, vedzte, že trampolíny pre deti dnes nájdete za výhodnú cenu, ktorá vás určite neodradí. Dajte prednosť kvalitnému materiálu a pevnej plachte, keďže životnosť produktu hrá v tomto prípade významnú rolu. Potešte vaše ratolesti a seba zároveň, a splňte si svoj sen o vlastnej trampolíne priamo u vás doma.

Zábava pre celú rodinu

Na záver treba dodať, že trampolína je vhodná pre všetky vekové kategórie, čiže pre deti, rodičov, dokonca aj starých rodičov, ktorí sa túžia aspoň na chvíľu vrátiť do detských čias a užiť si chvíle s tými najbližšími. 

Čítané: 4547 x